Zen Coaching – moc mojej transformacji

 

Zen Coaching- i jego moc Transformacji z mojego dziennika

Najbardziej podstawowym i pełnym mocy sposobem na nawiązanie kontaktu z drugim człowiekiem jest słuchanie. Po prostu słuchanie. Być może najważniejszą rzeczą jaką możemy sobie nawzajem dać to nasza uwaga… Kochająca cisza często ma większą moc uzdrawiania i łączenia, aniżeli słowa wypowiadane z najlepszą intencją”.

Rachel Naomi Remen

 Był rok 2013..dla mnie rok przełomu Świadomości i ogromnej Transformacji mnie samej.

Będąc w ogromnej potrzebie serca … wzięłam  udział w rocznym treningu Zen Coachingu i jednocześnie szkoleniu z Ustawień b. Hellingera.

W trakcie tej głębokiej podróży odkryłam wzorce i moje fundamenty działań oraz zachowań w świecie. Zobaczyłam moją tęsknotę do bycia usłyszaną i  wysłuchaną bez ocen, osądów i ..dobrych rad. Odkryłam tęsknotę do bycia zobaczoną taką jaką jestem naprawdę. To otworzyło przede mną nową jakość Bycia w życiu. Życia z uważnością na chwilę obecną, życia bez napięcia i wew. przymusu pośpiechu. 

Zobaczyłam, że działając wolniej i świadomiej mam więcej radości z tego, co robię. Zen coaching zatrzymał mnie w moim „ Biegu  Życia”. To pozwoliło mi zobaczyć mnie samą ..z tym wszystkim, co we mnie Jest. ..a szczególnie to  co było we mnie ukryte w cieniu .

Proces głębokiego słuchania w Zen Coachingu  pokazał mi nową drogę komunikacji ze sobą i z innymi. Nauczyłam się jakby nowego języka, sposobu patrzenia na to co się dzieje w świecie. Dzięki temu przetarłam oczy, a bardziej zdjęłam moje „ciemne okulary”. A były to „okulary” moich zranień, lęków, osądów i wzorców klanowych. Zapragnęłam żyć po swojemu z nową jakością radości chwili obecnej, z intencją bycia Prawdziwą i przyjmowania z ciekawością życia takim jakim Jest w Tu i Teraz…