SBF – Soul Body Fusion

Postanowiłam podzielić się z Tobą prostą techniką przywracania zestrojenia ciała z energią duszy -Soul Body Fusion® , którą poznałam wiele lat temu i…  zakochałam się w niej ..w jej prostocie i skuteczności.

 Twórczynią tej  praktyki jest Jonette Crowley- nauczycielka duchowa, założycielka Center for Creative Consiousness, współczesna mistyczka, obdarzona zdolnościami jasnosłyszenia.  Jonette prowadzi także warsztaty transformacji i odosobnienia w Stanach Zjednoczonych, Australii i w Europie a teraz także on-line..

Soul Body Fusion® to prosty proces , który możesz robić dla siebie i dla innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią czy światłem.. swoją duszą. Zmiany są trwałe i niekończące się.. bo dusza nie zna granic.  

SBF® to potężne narzędzie kreowania nowych rzeczywistości w tu i w teraz.., co w obecnych czasach jest niezwykle ważne.

 W tej metodzie kluczową sprawą jest intencja, która jest jak wybieranie numeru telefonu, dzięki któremu wiesz z czym chcesz się połączyć. Jest to metoda naturalna i działa na zasadzie rezonansu, zgodnie z zasadą „Co posiejesz, to zbierasz „. 

Innymi słowy przyciągasz ludzi i zdarzenia, które rezonują z twoimi wibracjami. 

Jeśli tkwisz w energii strachu, lęku, zamartwiania się, braku.. to z tej przestrzeni ..niskich wibracji będziesz kreować swoje teraz i przyszłość.. zaś w przestrzeni zaufania, obfitości, miłości tworzysz wszystko z wysoką wibracją , która służy zdrowiu.. rozwojowi i szczęściu w szerokim pojęciu. Dlatego tak ważne jest umiejętność połączenia z przestrzenią własnego serca.

SBF® polega więc na synchronizacji wibracji, częstotliwości ciała, która dopasowuje się do wibracji duszy. 

A im bardziej zintegrowana jest Twoja Dusza z twoim ciałem, tym swobodniej płynie twoje życie…Zaczynasz kreować z przestrzeni Serca . Połączenie z Duszą prostuje ścieżki naszego życia i prowadzi do coraz większego zaufania do siebie i do życia, do stawania się najlepszą wersją siebie. 

Ja w tej metodzie znalazłam sposób na wyciszenie, odnalezienie mojego wewnętrznego nauczyciela. Nauczyłam się bardziej  ufać sobie i mojej intuicji. Jestem w większej otwartości, że cokolwiek do mnie przychodzi jest Kreacją dla mojego dobra. Praktykując coraz bardziej czuję się całością, pełnią .

 W 2021 roku zrobiłam kurs na nauczyciela Soul Body Fusion® i uczę innych. Od dwóch lat  współorganizuję też nasze zloty praktyków i nauczycieli Soul Body Fusion® .