AGULECMam na imię Agnieszka.

Lubię to co robię i robię to co lubię. A wiesz jak to jest , kiedy praca sprawia przyjemność, kiedy masz doskonałe samopoczucie.

Przede wszystkim jestem praktykiem. Nie wierzę, że coś działa dopóki nie sprawdzę. Znam problemy rodzinne i życiowe. Wiem jak ważne są kompetencje i postawy, dzięki którym dzieje się więcej i lepiej. Jak wiele może pomóc obiektywne spojrzenie, ocena lub opinia bez emocji, oraz interesownego zaangażowania. Rzadko mamy okazję skonfrontować swoje strategie z kimś, kto życzliwie oceni słabe i mocne strony planu. Kto zainspiruje do ponoszenia standardów i odważnego sięgania po wielkie cele. Z tego co przeczytałeś wynika coś ważnego dla Ciebie: możesz teraz wynająć doświadczonego TRENERA . Kogoś kto kiedyś przeszedł tę drogę. Kogoś kto zmienił swoje zwykłe życie w nieustanną, fascynująca przygodę.

Dlaczego robię, to co robię?

o mnieOd najmłodszych lat nie była mi obojętna pomoc innym. Zawsze mówiono,że umiem słuchać. Po za tym bardzo wiele osób, które znam, lub ledwo co poznałam pytało: czy Ty jesteś psychologiem? – odpowiadałam : „nie nie jestem”” -odpowiadali – nie wierzę!

Mam siłę którą mogę się podzielić. Mam siłę, bo sama się zmieniłam. Eksperymentowałam na sobie, żeby poczuć jak to jest zmienić – ograniczające przekonania, jak panować nad emocjami. Sprawdzałam różne techniki i sposób, żeby ocenić praktycznie ich skuteczność. Było trudno, ale bardzo się poprawiło. Mam poukładane, fajne życie. Jestem na drodze odkrywania nowych wyzwań i w procesie ciągłego poszerzania możliwości. Dzisiejsze wyzwania jutro będą standardem a chcę coraz więcej. Jestem we właściwym miejscu i czasie. Robię to co lubię. Spotykam fantastycznych ludzi i cieszę się ich przyjaźnią. Oczekuję najlepszego i to dostaję. Wszyscy wygrywają. Po prostu marzenia się spełniają. Możesz zrobić to co ja, tylko łatwiej i szybciej. Chcesz zmiany? Zaplanuj lepszą wersję siebie.